Hakkımızda

Hakkımızda

Şuan Osmaniye'de faaliyet gösteren Zega Yazılım temelleri girişimcilik ruhuna dayanan kamu yararını gözeten, Türkiye Cumhuriyeti'nin her gün adım adım büyüyen teknoloji, yazılım, web programlama, webtasarım, grafik tasarım ve diğer bilişim sektöründe bir nebze de olsa katkı bulunmayı amaçlamıştır.  Size uygun Osmaniye Web Tasarım, Osmaniye İnternet Sitesi Kurulum, Osmaniye Web Sitesi, Osmaniye E-Ticaret gibi çözümler Zega'da! Hemen Arayın..

 

Web tasarım aşamaları nelerdir?

Tasarım fikirlerinin estetik çizgisinde, bir amaç için belli ilkeler tarafından yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulamaya (tasarımın yazılıma) dönüşmesi işlemleridir. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından ortaya aktif bir WEB sitesi çıkar.

İnceleme bekleyen şablon/dosya değişiklikleri bulunmaktadır. Nesne yönelimli programlama dillerinde arayüz, değişik sınıflardan nesnelerin kategorize edilmesini sağlayan bir soyut tür çeşitidir.
 

Yazılım bir teknoloji terimidir.Anlamı; Hem bilgisayar sistemini oluşturan donanım parçalarının yönetimini hem de kullanıcıların işlerini yapmak için gerekli olan komutlar topluluğuna yazılım denilmektedir.

Biz Kimiz?

 • Misyonumuz

  "Birlikte Yaratmak ve Geliştirmek"

  Her alanda ve uluslararası düzeyde yetkin ve kendine güvenen, çok boyutlu ve bağımsız düşünce yeteneği ile donanmış, toplumsal sorumluluk bilincine sahip yazılım getiştirmek;
  Bilim ve teknolojik gelişmelere ve üretilen bilgilerin topluma yayılmasına küresel boyutta katkıda bulunmak.

 • Vizyonumuz

  Zega Yazılım, katılımcı farklılığa saygılı, özgürlükçü bir kurum kültürü içinde, tüm paydaşlarımızın gereksinimlerine duyarlı, yenilikçi, disiplinlerarası bir yazılım altyapısı ile, öncülüğe yol açan özgün yazılımın yaratılmasını ve yayılmasını sağlayan, yazılım alanındaki yaratıcılığı ile uluslararası bir referans noktası olmayı hedeflemektedir.

 • Kalite Politikamız

  Faaliyet Alanımızda

  Bilgi Teknolojilerindeki gelişmelerin yakın takipçisi olarak güvenilir, hızlı, istikrarlı ürün ve hizmet sunumuzla müşterilerimiz tarafından, sözüne bağlılığımız ve Sorumluluk anlayışımızla tedarikçilerimiz tarafından, Aranılan, güvenilen ve tercih edilen bir firma olmaktır…

  Seçkin, güvenilir ve katma değeri yüksek çözümler üreten uzman ekibimizi müşteri ihtiyaç ve beklentilerine odaklayarak Müşteri Coşkusu (sadık, memnun Müşteriler) yaratmak için planlı, akılcı kararlar alarak ve kaynaklarımızı etkin biçimde kullanarak, Kalite sistemimizi sürekli geliştirmektir.

  Kalite Politikalarımız gereği çalışmalarımızın ücretleri peşin olarak alınmaktadır.